Steel Master Finland Oy

Opintie 30
FIN-23100 Mynämäki

Keskus: +358 2 4379 300
Fax: +358 2 4379 350

Varasto
varasto@smf.fi
Puh. +358 50 3314 554

Steel Master Marine Oy

Keskiläntie 1
FIN-20660 Littoinen (Lieto)

Steel Master Finland yhteystiedot

Matias Tuominen

Toimitusjohtaja, myynti

+358 44 306 6522
matias.tuominen@smf.fi

Antti Akrén

Myynti

+358 40 164 6626
antti.akren@smf.fi

Jouni Alho

Myynti- ja markkinointipäällikkö

+358 40 765 9648
jouni.alho@smf.fi

Esa Tuominen

Suunnittelija

+358 500 789 021
esa.tuominen@smf.fi

Petteri Huuskonen

Laatupäällikkö

+358 44 286 4517
petteri.huuskonen@smf.fi

Markus Tuominen

Hitsauskoordinaattori ja tietohallintopäällikkö

+358 44 573 8688
markus.tuominen@smf.fi

Jarmo Tiainen

Hankinta ja logistiikka

+358 50 357 1505
jarmo.tiainen@smf.fi

Jani Vartiainen

Tuotantopäällikkö

+358 44 294 2212
jani.vartiainen@smf.fi

Hannu Pusa

Työnjohtaja

+358 50 357 1512
hannu.pusa@smf.fi

Antti Helle

Työnjohtaja

+358 50 357 1504
antti.helle@smf.fi

Riitta Sarsala

Hallintopalvelut / Sihteeri

+358 24 379 300
+358 50 581 6816
riitta.sarsala@smf.fi

Maria Lammila

Hallintopalvelut

+358 44 309 3278
maria.lammila@smf.fi

Steel Master Marine yhteystiedot

Esa Tuominen

Toimitusjohtaja, myynti

+358 500 789 021
esa.tuominen@smf.fi

Tuomas Tuominen

Operativiinen johtaja, myynti

+358 44 279 7855
tuomas.tuominen@smm.fi

Jussi Heinonen

Tuotantopäällikkö

+358 40 023 1551
jussi.heinonen@smm.fi

Heikki Soramäki

Hankinta

+358 40 037 7084
heikki.soramaki@smm.fi

Marko Touru

Varastopäällikkö

+358 40 844 8778
marko.touru@smm.fi

Virpi Laaksonen

Logistiikka

+358 40 130 6776
virpi.laaksonen@smm.fi

Marianne Aalto

Hallintopalvelut / Sihteeri

+358 40 135 5150
marianne.aalto@smm.fi

Viivi Virta

Hallintopalvelut / Sihteeri

+358 40 130 7068
viivi.virta@smm.fi

Ota yhteyttä

Alla olevalla lomakkeella voit olla yhteydessä meihin oli asiasi mikä tahansa. Pyrimme vastaamaan viestiisi sen niin vaatiessamahdollisimman pian.

cialis 5mg apteekki viagraa netistä ilman reseptiä cialis tilaaminen netistä

Yhteystiedot